ÁLLÁSAJÁNLAT

Építőanyag kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cégünk új munkatársat keres

GÉPKOCSIVEZETŐ

munkakörbe.

Munkavégzés helye: 2000 Szentendre

Feladatok:

  • Az áruszállítással kapcsolatos feladatok ellátása, áruszállítás a megrendelők részére, valamint áru beszállítása a telepre
  • A szállítással kapcsolatos és a rakodáshoz szükséges okmányok kezelése, pontos vezetése, időben történő átadása
  • Gépjárművének tisztántartása, karbantartása, a hibák jelzése a fuvarszervezői feladatokkal megbízott munkatárs felé
  • Daruzás, rakodás, raktári árumozgatás, targoncázás, rakomány átadása, illetve átvétele (a tehergépkocsira felszerelt daru működtetésével)
  • A mennyiségi és/vagy minőségi eltéréssel érkező küldemények jelzése, a szükséges jegyzőkönyvek felvétele
  • A szállításokkal kapcsolatos dokumentáció vezetése
  • Az átvett áruk mennyiségi és minőségi ellenőrzése
  • A tachográf határidőre történő leadása
  • Szükség esetén azon javítások elvégzése, melyek nem indokolnak szakműhelyi beavatkozást

Szakmai elvárások:

  • B, C, E kategóriás vezetői engedély
  • GKI nemzetközi árufuvarozói engedély
  • darukezelői engedély
  • tapasztalat
  • pontosság, precízség
  • jó kommunikációs készség
  • rugalmasság
  • előzékenység, udvariasság

Amit nyújtunk:

  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • bizalom
  • felelősségteljes, önálló munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

iso-thermo@iso-thermo.hu