ÁLLÁSAJÁNLAT

Építőanyag kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cégünk új munkatársat keres

PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐ

munkakörbe.

Munkavégzés helye: 2000 Szentendre

Feladatok:

  • Vevőszámlák kiállítása
  • szállítólevelek bevételezése
  • a számlák rendszerben történő rendezése, összevetése
  • pénztárkezelés és a pénztárral kapcsolatos feladatok ellátása
  • kiadási pénztárbizonylatok kiállítása
  • szállítói kp-s számlák beérkeztetése, kifizetése
  • a számlák előkészítése a könyvelésre
  • a vevői számlák és szállítólevelek sorszám szerinti lefűzése
  • postázás
  • a bankkártya terminál kezelése, a kártyás fizetésekkel kapcsolatos problémák jelzése
  • a kinyomtatott számlák, szállítólevelek szortírozása
  • a telepi és gyári szállítólevelek szétválogatása, összeegyeztetése a számlákkal
  • bejövő telefonhívások kezelése, kapcsolása
  • kimutatások és statisztikák készítése.

Szakmai elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • pénztárkezelési gyakorlat
  • alapvető pénzügyi ismeretek
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • a részletekre való odafigyelés képessége, hibák kiszűrésének képessége
  • terhelhetőség, stressz-tűrés, tanulási igény.

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • felelősségteljes, önálló munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség.

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

iso-thermo@iso-thermo.hu