ÁLLÁSAJÁNLAT

Építőanyag kis- és nagykereskedelmünkbe munkatársat keresünk PÉNZTÁROS munkakörbe.

Munkavégzés helye: 2000 Szentendre

Feladatok:

  • Pénztárkezelés és a pénztárral kapcsolatos feladatok ellátása
  • bankkártya terminál kezelése, a kártyás fizetésekkel kapcsolatos problémák jelzése
  • telefonközpont kezelése
  • vevőszámlák kiállítása
  • szállítólevelek bevételezése
  • postázás
  • nyilvántartások vezetése, kimutatások készítése

Szakmai elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • pénztárkezelési gyakorlat
  • alapvető pénzügyi ismeretek
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló, precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • a részletekre való odafigyelés képessége, hibák kiszűrésének képessége
  • terhelhetőség, stressz-tűrés, tanulási igény.

Amit nyújtunk:

  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • felelősségteljes, önálló munkakör
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség.

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

iso-thermo@iso-thermo.hu