ÁLLÁSAJÁNLAT

Építőanyag kis- és nagykereskedelemmel foglalkozó cégünk új munkatársat keres

CSEMPE-SZANITER ÉRTÉKESÍTŐT

munkakörbe.

Munkavégzés helye: 2000 Szentendre

Feladatok:

  • A felelősségi körébe tartozó termékek, termékcsoportok értékesítése, vevők kiszolgálása, szakmai tanácsadás
  • 3D látványtervezés
  • ajánlatok készítése, utókövetése
  • anyagrendelés
  • vevői kiszállítások ütemezése
  • raktárkészlet folyamatos figyelése
  • reklamációkezelés
  • szállítólevelek és számlák kiállítása
  • együttműködés az értékesítő kollégákkal

Szakmai elvárások / előnyök:

  • Középfokú kereskedelmi végzettség és/vagy 2-3 éves hasonló területen szerzett értékesítői tapasztalat
  • átfogó termékértékesítési ismeretek
  • 3D látványtervezésben jártasság, programismeret
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office), kiváló táblázatkezelési és levelezési gyakorlat
  • kimagasló kommunikációs készség (szóban és írásban)
  • kiemelkedő értékesítési attitűd
  • önálló, precíz munkavégzés
  • határozott, udvarias fellépés

Amit nyújtunk:

  • dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • felelősségteljes, önálló munkakör
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú, stabil munkalehetőség

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:
iso-thermo@iso-thermo.hu